| Merk | Chanel |
|---|---|
| Model | Camera Bag |
| Materiaal | 24K Verguld gouden hardware, Lamsleder |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | 18,5 x 11,5 x 5,5 cm |
| Verstelbare schouderband | Nee |
| Lengte band | 120 cm |
| Toebehoren | Entrupy certificaat, Rêve stofzak |
| Jaartal | 1994-1996 |
| Status | Zeer goed |
Verkocht
Chanel Camera Bag vintage
Chanel Camera Bag vintage in zwart lamsleder met 24k verguld gouden hardware. Ze is een 3xx serie jaartal 1994/1996. Het serienummer is aanwezig en leesbaar. Ze is een crossbody tas en komt met Entrupy certificaat.















