| Merk | Chanel |
|---|---|
| Model | Classic Medium Double Flap Bag |
| Materiaal | Lamsleder |
| Kleur | Zwart |
| Hardware | 24K Goud verguld |
| Verstelbare schouderband | Ja |
| Lengte band | 95 cm |
| Afmetingen | 25.5 x 15.5 x 6.5 cm |
| Toebehoren | Entrupy certificaat |
| Jaartal | 1989-1991 |
| Status | Gebruikt |
Chanel, Tweedehands designertassen
Chanel Classic Medium Double Flap Bag
€2.995,00
Chanel Classic Medium Double Flap Bag in de kleur zwart met geelgouden 24k verguld hardware. Ze verkeerd in een gebruikte staat, zie de foto’s. Het serienummer is aanwezig en leesbaar. Ze komt met een Rêve stofzak en Entrupy certificaat. Ze is een 1 serie, wat staat voor 1989-1991.
Beschikbaarheid: 1 op voorraad























