| Merk | Chanel |
|---|---|
| Model | Classic Single Flap Bag |
| Materiaal | 24K Verguld gouden hardware, Lamsleder |
| Kleur | Beige |
| Afmetingen | 24 x 14 x 6,5 cm |
| Verstelbare schouderband | Ja |
| Lengte band | 110 cm |
| Toebehoren | Authenticiteit kaart, Entrupy certificaat |
| Jaartal | 1989-1991 |
| Status | Zeer goed |
Chanel, Tweedehands designertassen
Chanel Classic Single Flap Bag
€3.250,00
Chanel Classic Single Flap Bag in de kleur beige, met 24k gouden verguld hardware. Ze past crossbody. De Chanel pouch zit erbij (zo goed als nieuw) en de authenticiteit kaart & Entrupy certificaat. Echt een vintage parel!
Beschikbaarheid: 1 op voorraad
























