| Merk | Chanel |
|---|---|
| Model | Classic Double Flap Bag Small |
| Materiaal | Lamsleder |
| Kleur | Zwart |
| Hardware | 24K Goud verguld hardware |
| Verstelbare schouderband | Ja |
| Lengte band | 100 cm |
| Afmetingen | 10.5 x 5.5 x 1 cm |
| Toebehoren | Entrupy certificaat, Rêve stofzak |
| Jaartal | 1986 – 1988 |
| Status | Zeer goed |
Chanel, Tweedehands designertassen
Chanel Classic Small Double Flap Bag
€5.150,00
Chanel Classic Small Double Flap Bag in prachtige staat met 24k goud verguld hardware. Ze is een 0 serie, wat betekent dat ze uit het jaartal 1986-1988 komt. Ze heeft een serienummer en is goed leesbaar.
Beschikbaarheid: 1 op voorraad






















