| Merk | Chanel |
|---|---|
| Model | Classic Small Double Flap Bag |
| Materiaal | Lamsleder |
| Kleur | Donkerblauw |
| Hardware | 24K Goud verguld |
| Verstelbare schouderband | Ja |
| Lengte band | 95 cm |
| Afmetingen | 23 x 14.5 x 6.5 cm |
| Toebehoren | Doos, Entrupy certificaat |
| Jaartal | 1986 – 1988 |
| Status | Zeer goed |
Chanel, Tweedehands designertassen
Chanel Classic Small Double Flap Bag (BLUE)
€4.450,00
Chanel Classic Small Double Flap Bag (BLUE) in de gewilde donkerblauwe kleur met geelgouden 24k verguld hardware. Ze verkeerd in een zeer goede staat, serienummer is aanwezig en leesbaar. Ze komt met Entrupy certificaat en doos. Ze is een 0 serie, wat staat voor 1986-1988. Een prachtige staat verkeerd ze in!
Beschikbaarheid: 1 op voorraad






















