| Merk | Chanel |
|---|---|
| Model | Diana Medium Flap Bag |
| Materiaal | 24K Verguld gouden hardware, Lamsleder |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | 22 x 14 x 7 cm |
| Verstelbare schouderband | Nee |
| Lengte band | 110 cm |
| Toebehoren | Entrupy certificaat, Rêve stofzak |
| Jaartal | 1994-1996 |
| Status | Zeer goed |
Chanel, Tweedehands designertassen
Chanel Diana Medium Flap Bag
€4.250,00
Zeer goede staat Chanel Diana Medium Flap Bag met 24k goud vergulden hardware. Ze kan crossbody en heeft de mooie CC lock. Ze is gemaakt van zwart lamsleder en een mooi rood interieur. Het interieur is volledig schoon en het exterieur is ook zeer netjes. Hologram sticker is aanwezig en het serienummer (3 serie) is leesbaar. Komt met Entrupy certificaat en Rêve stofzak.
Beschikbaarheid: 1 op voorraad


















