| Merk | Chanel |
|---|---|
| Model | Diana Small Flap Bag |
| Materiaal | 24K Verguld gouden hardware, Lamsleder |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | 22 x 14 x 7 cm |
| Verstelbare schouderband | Nee |
| Lengte band | 100 cm |
| Toebehoren | Entrupy certificaat, Rêve stofzak |
| Jaartal | 1994-1996 |
| Status | Zeer goed |
Chanel, Tweedehands designertassen
Chanel Diana Small Flap Bag
€3.495,00
Zeer goede staat Chanel Diana Small Flap Bag! Ze is in de maat small, met 24k goud vergulden hardware. Ze kan crossbody en heeft de mooie CC lock. Het interieur is volledig schoon en het exterieur heeft op de voor flap een kleine beschadiging.. Hologram sticker is aanwezig en het serienummer (3 serie) is leesbaar. Dit staat voor jaartal 1994-1996.
Beschikbaarheid: 1 op voorraad






















